27 Kasım 2017 Pazartesi

Sinop Evden Eve Nakliyat

SİNOP Evden Eve Nakliyat 0544 445 33 57


Sinop ‘dan evden eve nakliye hizmetimiz profesyonel kadrolarımız tarafından kaliteli şekilde uygun fiyatlarla yapılır. Güvenilir ve sigortalı bir ev taşıma şirketiyiz. Karadenizin tüm illerine evden eve taşıma işleriniz kaliteli ve hijyenik şekilde yapılır.
Karadenizin tüm illerine ev taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalar demonte edilir. Demonte edilen eşyalar hijyenik ambalajlama malzemeleriyle sarılır. İkinci adreste monte ve dizaynı her biri kendi dalında uzman personelimiz tarafından yapılır.
Karadeniz Bölgesi ‘nde hizmet veren Sinop evden eve nakliyat firmalarından farklı şekilde çalışan firmamız, evden eve nakliye işlerinizde evinizde bulunan tüm küçük ve kırılacak eşyaları hijyenik paketleme malzemeleriyle sarar ve kolilere yerleştirir. Kolilere etiketleme yaparak içlerinde ne olduklarını yazar.
Sinop ‘da ofis ve büro taşıma işlerinizde firmamız sizlere kaliteli  kadrolar ile ambalajlı, sigortalı ve asansörlü taşıma hizmeti sunar. Karadeniz bölgesindeki tüm illere ofis taşımalarınız 7/24 kesintisiz olarak yapılır.
Sinop’da ev eşyası ve ofis eşyası taşıma işlemleri sırasında tüm eşyalarınız sigorta altına alınır. Ev eşyanız aracımızın kapınıza gelmesiyle birlikte sigorta altına alınır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm şehiriçi evden eve nakliye ve şehirlerarası evden eve nakliye işlerinizde sigortalı taşımacılık hizmeti verir.
Şehirlerarası evden eve nakliyat işleriniz için firmamız, geniş araç filosuyla ve uzman kadrosuyla hizmet verir. İlden ile evden eve nakliyat firmaları arasında size en iyi ve en kaliteli taşımacılık hizmetini sunan tek firmadır.
Firmamız evden eve nakliyat ve asansörlü nakliye sektörüne yön veren lider firmalar arasındadır.
Sizde en iyi ev taşıma şirketi ile sorunsuz taşınmak istiyorsanız, bizi 0544 445 33 57 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
İyi bir ev taşıma işlemi yapabilmek için nelere dikkat edilmelidir.
İyi bir evden eve nakliye için sektörde güvenilir firmalar tercih edilmelidir.
İyi bir evden eve taşıma hizmetinden faydalanmak için firmanın referansları  incelenmelidir.
İyi bir evden eve nakliyat firmasının kaliteli ve profesyonel bir web sitesi olması gerekmektedir.
İyi bir ev taşıma firmasının iletişimini alanında uzman personeller sağlamalıdır.
İyi bir taşıma firmasının daha önce şikayet almamış olması gerekmektedir.
İyi bir ev taşıma firmasının araçları firmanın reklamlarını taşımalıdır.
İyi bir firma kapsamlı sigorta ile eşyanızı sigortalamalıdır.
İyi bir ev taşıma hizmeti sunan firmanın çalışma takımları tek tip olmalıdır.
İyi bir ev taşıma şirketi zamanın değerini bilir ve zaman kapsamında verdiği sözü tutar.
İyi bir firma yaptığı her işin arkasında dik bir şekilde durmalıdır.

İyi bir firma bizim gibi teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak asansörlü nakliye sektörüne yön verir.
Sık sorulan sorular
Ev eşyası taşıma işleminde  sigorta yapmak önemli midir?
Taşıma işlemlerinizde sigorta yapmak zorunluluğunuz yoktur. Fakat unutulmamalıdır ki küçük rakamlardan kaçılarak  büyük zararların içine girebilirsiniz. Ev taşıma işlerinizde kesinlikle sigorta poliçesi düzenleyiniz.

Ev taşıma şirketleri arasındaki hizmet bedelinin farklı olmasının sebebi nedir?
Evden eve taşıma şirketlerinin arasındaki hizmet bedelinin farklı olmasının sebebi sunulan hizmetin kaliteli ve hatasız olmasıdır. Ev taşıma şirketleri size kalite ve sunduğu hatasız taşıma işleminden dolayı farklı hizmet bedeli sunar. İyi şirketler her zaman çatısı altında kaliteli ekipler bulundurur.

Yüksek ücretli ev taşıma hizmeti veren firmalar kaliteli midir?
Ev taşıma ücreti yüksek olan firmalar her zaman kaliteli firmadır anlamına gelmez. İyi bir taşıma firması referansları yüksek ve sürekli  rekabet halinde olan firmalardır.

Ev taşıma işi için kaç kişilik personel ekibi gerekir?
Evden eve taşıma işiniz 1 (bir) gün içerisinde tamamlanacak şekilde planlanır. Gün içerisinde eşyalarınızın taşınması için kaç kişilik personel ekibi gerekiyor ise o kadar personel getirilir.

Evden eve nakliye firmasıyla anlaştım, eşyalarımı toplamam gerekiyor mu ?
Evden eve nakliyat işlerinizde siz değerli müşterilerimizin küçük ve kırılacak eşyaları toparlayıp toparlamamanız firma ile yapmış olduğunuz anlaşmaya bağlıdır. Eşyaları sizin toparlamanız ile firma çalışanlarının toparlaması arasında fiyat farkı vardır.

Eşyalarımın en iyi şekilde taşınabilmesi için taşıma şirketine nasıl yardımcı olabilirim?
-Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmesi için firma aracının eşyalarınızı depolayacağı yeri önceden belirlemeniz gerekmektedir.
-Evinizi depolama işinden sonra yeni adresteki evin anahtarını depolanan eşyanın içerisine yerleştirmeyiniz.
-Firma ile anlaştığınız saatte evinizde olunuz.
Taşıma işleminin gerçekleşeceği saati toplu konut ya da apartman yöneticinize bildiriniz.

Olumsuz hava şartları nedeniyle taşıma işlemi ertelenir mi?
Olumsuz hava şartları taşıma işlemine engel olmaz. Hava karlı veya yağmurlu iken taşıma ekipleri ev içerisinde ambalaj, montaj ve demonte işlemlerini yapar. Yağış sona erdiğinde taşıma işlemini yaparlar.

Ev taşıma işlemleri ne kadar süre içerisinde tamamlanır?
Ev taşıma işlemi, taşınacak eşyanızın durumuna göre ne kadar süre içerisinde tamamlanacağı ekspertiz incelemesi sonucunda belirlenir. Normal şartlarda güneş batmadan taşıma işlemi tamamlanır.

Evden eve nakliyat için rezervasyon yapmak gerekir mi?
Ev taşıma için kaliteli bir firma ile taşıma yapmak istiyorsanız, önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Günü gelmeden önce ayarlanmalıdır ki ertelenme sorunu yaşamayınız.

Taşıyıcı firma ev taşıma işlemi için hijyenik ve koruyucu malzeme kullanır mı?
İsterseniz anlaştığınız taşıyıcı firmanın paketleme malzemelerini uygulamalı olarak yerinde inceleyebilirsiniz. Şirketimiz size hijyenik, kaliteli ve korumalı paketleme sistemleri ile hizmet sunar.

Evimi taşımaya gelecek olan taşıma ekibi güvenilir ve uzman mı?
Şirketimiz siz değerli müşterilerimize ev taşıma işlemlerinizde kendi çatısı altında yetiştirdiği profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü ekipler ile hizmet verir.

Ev taşıma işlemlerinde hafta içi veya hafta sonu herhangi bir fark olur mu ?
Evden eve nakliye hizmetinde hafta içi veya hafta sonu herhangi bir fark olmaz. Yapılan işte herhangi bir değişim yoktur. Sadece herhangi bir rezervasyonun olmadığı günlerde olması önemlidir. Hafta içi veya hafta sonu arasında herhangi bir fiyat farkı yoktur.

PARMAKLARINIZIN UCUNDA

2 yorum: